Albumy

Wasze wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę!

Wiem jak ciężko zabrać się Wam do samodzielnego wywołania zdjęć. Dlatego po każdej współpracy ze mną otrzymujecie odbitki formatu 15×23 z białą rameczką. Wiem, że dopiero trzymanie w dłoniach fotografii wydrukowanej daje 100% odbiór zdjęcia i wrażenia, których nie dadzą Wam ekrany telefonów.

Dlatego poza odbitkami chcę Wam zaproponować również albumy. Ale nie jakieś tam beznadziejnej jakości fotoksiążki, które rzucicie w kąt i nigdy do nich nie wrócicie. Oferuję Wam rewelacyjną jakość i najpiękniejsze oprawy. Zamawiam je w Crystal Albums – firmie dla fotografów, którą pokochałam całym sercem od pierwszego zamówienia w 2016 roku. Myślę, że ten czas współpracy również daje do myślenia i świadczy o tym, jak super są ich produkty.

Albumy są tak piękne, że zapewniam Was, że będziecie zaglądać do nich bardzo często!

Nasza współpraca w zakresie albumów wygląda tak, że po wybraniu przez Was formatu, przystępuję do projektowania rozkładówek (stron) albumu. Gdy projekt jest gotowy, przekazuję go Wam do akceptacji i wtedy zamawiam albumy. Czas oczekiwania na gotowe albumy wynosi do 14 dni roboczych.

Jeśli jednak preferujesz albumy tradycyjne – czyli takie, w które samodzielnie wkleisz odbitki – to również możesz zamówić je za moim pośrednictwem. Czas oczekiwania na gotowe albumy wynosi do 14 dni roboczych.

fotograf ślubny białystok, fotograf ślubny podlasie

Cennik albumów

Cena dotyczy albumu zawierającego 10 rozkładówek
wraz z grawerem na okładce w wybranej przez Was oprawie.

Dodatkowo personalizacja okładki:
Grawer – w cenie albumu
Wykorzystanie gotowego wzoru graweru – 20zł
Okienko ze zdjęciem na okładce – 20zł

fotograf ślubny białystok, fotograf ślubny podlasie

Cennik albumów tradycyjnych

Albumy tradycyjne posiadają czarne karty przełożone białym pergaminem.
Do albumu tradycyjnego sami wklejacie zdjęcia.